Ефективна зелена дієта для зниження ваги і очищення організму

Зелена дієта являє собою раціон харчування, заснований на переважному споживанні продуктів зеленого кольору.

Правила і меню дієти

До продуктів, які допускаються для вживанні під час даної дієти, відносяться наступні: овочі – огірки, капуста, перець і кабачок, різноманітні види зелені і фрукти – яблука, груші, різні цитрусові, а також ківі і виноград. Вони повинні займати більше 50% всіх страв.

Перш ніж приступити до дотримання даної дієти, необхідно ознайомитися з її основними правилами:

 • харчування має бути дробовим, поділеним на кілька маленьких порцій;
 • харчуватися необхідно через кожні 2-3 години;
 • в день потрібно випивати близько 2 літрів рідини, дозволяється пити зелений чай, воду і свіжовичавлені соки:
 • обмежити вживання солі і повністю виключити споживання цукру;
 • на відміну від інших дієт, не треба відмовлятися від фізичних навантажень;
 • посуд слід підбирати зеленого, переважно салатового кольору.

Зеленої дієти прийнято дотримуватися протягом 5-7 днів, однак це може завдати організму більше шкоди, аніж користі. Також спочатку зникає вода, а не жир. Через це існує ймовірність того, що скинуті кілограми можуть відновитися. Тому зеленої дієти слід дотримуватися протягом цілого місяця.

Приблизне меню на один день виглядає наступним чином: сніданок складається з бутерброда з нежирним сиром, авокадо і чашки чаю; перекус – жменя винограду; обід полягає в овочевому крем-супі; перекус – зелене яблуко; вечерю складають броколі на пару і склянка кефіру.

Плюси і мінуси дієти

Основною перевагою даної дієти є її висока ефективність. Якщо дотримуватися такого раціону харчування, то можна скинути до 1,5-2 кг ваги. Також зелені продукти відомі своїм детокс-ефектом і багатим вмістом вітамінів. Завдяки їм прискорюється обмін речовин, і відбувається очищення організму. Крім цього, знижується ризик захворювання цукрового діабету при періодичному споживанні зелених фруктів і овочів.

Цінність продуктів зеленого кольору включає в себе:

 • в своєму складі вони мають велику кількість клітковини;
 • мають досить низьку калорійність, тому немає особливих обмежень;
 • нормалізують рівень цукру в крові;
 • поліпшується якість шкіри і волосся;
 • відсутнє почуття голоду завдяки ситності продуктів;
 • загальмовується процес перетворення вуглеводів в жири за рахунок тартронової кислоти.

Головним недоліком даної дієти є те, що з її допомогою можна досягти бажаного результату швидко. Також дотримання такого раціону харчування є небажаним для жінок в період вагітності і лактації. Крім цього, зелена дієта може мати проносний ефект, чого можна уникнути за допомогою вживання ромашкового чаю.

Для того, щоб скинуті кілограми не поверталися, потрібно правильно виходити з дієти. Перш за все, не можна переїдати, варто стежити за розміром порцій.

Необхідно послідовно вживати заборонені продукти, щоб організм звик до них. Слід займатися спортом і відвідувати лазні і сауни, що допоможе підтримувати тіло в тонусі.

Джерело perelomu.net

Не пропустіть