Дженніфер Лопес розповіла, хто придумав її знамените прізвисько

51-річна поп-зірка є однією з перших в селебріті-світі, які скоротили своє ім’я до декількох букв. У новому інтерв’ю вона нарешті розповіла, хто ж надихнув її на цей вчинок. Виявляється, авторство належить покійному реперу Heavy D., який допомагав Джей Ло записувати дебютний альбом “On the 6”. До моменту його виходу (1999), Дженніфер Лопес вже була відома як актриса.

«Heavy D. часто зазирав в студію, коли я записувала свій перший альбом, і називав мене Дженні-Ло, Дженніфер-Ло або Джей Ло, – розповіла співачка журналу InStyle. – Коли я працювала над другим альбомом, я вирішила назвати його «Джей Ло», і я вважаю, що саме тоді це прізвисько прижилося».

Джуді Грір, яка знялася з Джен у фільмі «Весільний переполох», згадала, що на зйомках зірку називали Джен-Ло. Роман з Метью Макконахі в головній чоловічій ролі вийшов на великі екрани в січні 2001-го. У тому ж році Лопес зізналася в інтерв’ю для Chicago Tribune, що своїм прізвищем зобов’язана фанатам: «Я приходжу на MTV або ще кудись, і там завжди стоять діти з плакатами «Джей Ло». Це щось на зразок вуличної термінології, і, здається, це прижилося».

Читайте також: Дженніфер Лопес вразила екс-нареченого Бена Аффлека своїм зовнішнім виглядом


Не пропустіть