Дженніфер Лопес вразила екс-нареченого Бена Аффлека своїм зовнішнім виглядом

48-річний Бен Аффлек похвалив свою колишню кохану – 51-річну Дженніфер Лопес. Актор підкреслив, що латиноамериканська співачка не тільки красива жінка, але й неймовірний трудоголік.

Джей Ло стала героїнею американського видання InStyle. Щоб створити повноцінний матеріал про виконавицю, кореспонденти опитали друзів Лопес. Вони охарактеризували її як особистість.

Одним з опитаних став Бен Аффлек. Зоряна пара будувала відносини протягом двох років – з 2002-го по 2004 рік. Артист підкреслив, що Дженніфер приголомшливо виглядає і зовсім не змінюється протягом десятиліть.

«Де ти ховаєш своє джерело молодості? Чому ти зараз виглядаєш точно так само, як в 2003 році, а я в кращому випадку так, ніби мені вже за 40? » – здивувався Аффлек.

Бен також зазначив, що Дженніфер дуже багато працює і постійно розвивається. «Я думав, що щось знаю про трудову етику, але був повністю вражений, коли побачив, як вона з дня на день ставилася до своєї роботи. Спокійно і наполегливо йшла до своєї мети. Вона і до цього дня залишається найпрацьовитішою людиною, яку я зустрічав в індустрії. У неї великий талант, але вона і багато працювала для того, щоб досягти успіху, і я щасливий, що вона нарешті отримала те, на що заслуговує», – заявив Аффлек.

Дженніфер було дуже приємно почути компліменти від свого екс-бойфренда, і вона прокоментувала його слова. «Бен кумедний! Він як і раніше виглядає непогано!» – зауважила артистка.

Лопес підкреслила, що домогтися успіху їй допомагає оточення, яке завжди і в усьому її підтримує. «У мене невичерпна енергія для того, що я роблю. У мене є чудова команда, яка допомагає мені в усіх відношеннях – як особисто, так і професійно. Я дійсно вважаю, що найважливіше – це мати навколо себе великих людей! » – пояснила співачка.

Дженніфер Лопес оголосили найкрасивішою зіркою віком 40+. Їй вдалося обійти Кім Кардаш’ян і Дженніфер Еністон.

Читайте також: Дженніфер Лопес обійшла Вікторію Бекхем і Дженніфер Еністон в рейтингу найкрасивіших зірок за 40


Не пропустіть