Чому варто звертатися за кваліфікованою допомогою до дизайнерів інтер’єру

Купуючи нову квартиру, будинок або офіс, або затіваючи ремонт в старому приміщенні, багато людей замислюються про поліпшення планування і створення такого інтер’єру і ергономіки, які будуть враховувати їхні побажання, а також особливості наявного приміщення.

Деякі господарі не сумніваються в своїх дизайнерських здібностях, і приймають рішення розробити проект дизайну інтер’єру своїми силами. Для цього вони озброюються порадами з мережі або користуються готовими рішеннями своїх знайомих, які ідеально підійшли для їх приміщень. І декому, дійсно, вдається створити прекрасні інтер’єри, в яких все продумано до дрібниць. Однак, більшість людей виявляють в процесі реалізації власних ідей істотні недоліки, які не дозволяють досягти бажаного результату.

Справа в тому, що розробка проекту по інтер’єрному дизайну вимагає комплексного підходу і бездоганно проведених розрахунків, а також спеціальних знань, які дозволять реалізувати проект з максимальною точністю. Для того, щоб оцінити всю складність самостійного опрацювання проекту, зверніть увагу на складові професійного дизайн-проекту, а також тонкощі їх реалізації. Зробити це можна на сайті компанії NewStroy за посиланням https://newstroy.com.ua/uk/dizajn-interera-doma.html. Також там можна почитати всі newstroy відгуки та дізнатися, як працюють професіонали своєї справи.

З чого складається професійний дизайн-проект

Грамотно складений дизайн-проект складається з безлічі паперів з розрахунками, креслень і 3D-зображень, які охоплюють всі ключові моменти гармонійного інтер’єру.

Основні складові професійного дизайн-проекту:

 1. Розміщення меблів. Багато хто вважає, що в цьому і є весь проект. Однак, цей етап – лише одна зі складових дизайн-проекту, яка полягає в органічному розташуванні меблів і техніки з урахуванням побажань замовника, особливостей планування, габаритів приміщення, а також його призначення. Підсумком роботи на цьому етапі є креслення з розміщенням меблів плюс детальне обґрунтування зручності і функціональності даного проектного рішення.
 2. 3D-візуалізація. Етап передбачає розробку 3D-зображень внутрішньої обстановки приміщення, які виконуються під певним кутом і при максимально вигідному освітленні. 3D-візуалізація – це вид готового проекту, який вийде «на виході», тому вкрай важливо побачити його ще перед початком будь-яких робіт. На цьому етапі можна внести будь-які зміни без фінансового збитку для господаря. Якісне виконання візуалізації можливо тільки професійним дизайнером, який знає всі нюанси проектування і дизайну інтер’єрів.
 3. Документальний супровід. Всі креслення, схеми і малюнки повинні бути виконані максимально точно і акуратно, щоб будь-який будівельник міг розібратися в записах. Крім візуальної обстановки приміщення, в технічній документації містяться дані про комунікації, які грають ключову роль в створенні комфортних умов в приміщенні. Розміщення проводки, монтаж розеток, установка комплексних електротехнічних систем – все це повинно бути детально описано в технічній документації.
 4. Авторський супровід проекту. Багато дизайнерів активно співпрацюють з будівельниками, які втілюють проект в життя. Вони підказують майстрам, як прискорити робочий процес, щоб замовник зміг якомога швидше отримати інтер’єр своєї мрії. Будь-який професійний дизайнер знає основні нюанси і родзинки свого проекту, тому його слово може істотно полегшити і прискорити будівельні та оздоблювальні роботи.

Складнощі, які виникають при реалізації дизайн-проекту

Реалізація проекту дизайну приміщення часто супроводжується певними труднощами, вирішити які під силу тільки професійному дизайнерові.

Основні нюанси, які можуть виникнути при втіленні проекту в життя:

 1. Цілісність дизайну. Досить важко досягти гармонії в поєднанні меблів, інтер’єрного декору і аксесуарів. Наприклад, м’який куточок, що вам сподобався, не поєднується з ультрамодною шафою-купе, а куплена люстра кардинально суперечить загальній стилістичній композиції приміщення. Головна відмінність професійного підходу полягає в тому, що у дизайнера більш «художнє» бачення майбутнього інтер’єру, яке дозволяє створити гармонійний дизайн приміщення в єдиному стилі.
 2. Технологічні можливості. Багато господарів мають надто «амбітні» вимоги до інтер’єру, і, найчастіше, не враховують багато технологічних моментів. Наприклад, стіни з SIP-панелей можна штукатурити, а «тепла» підлога не може бути встановлена ​​під дерев’яним покриттям або ламінатом. Таких нюансів існує безліч, і врахувати їх звичайній людині досить складно.
 3. Складнощі перенесення. Основна складність реалізації дизайн-проекту інтер’єру полягає в перенесенні плану в реальну площину. Справа в тому, що бригада будівельників «розпізнає» тільки професійну мову схем і креслень, в яких чітко прописані особливості майбутнього інтер’єру, аж до дрібниць. І наскільки б детально ви не склали проект, у будівельників може виникнути безліч питань, які, в кращому випадку, будуть вирішені на розсуд робітників.

Щоб уникнути будь-яких неприємностей під час будівельних і монтажних робіт, варто ретельно зважити всі «за» і «проти» «власноручної» розробки дизайн-проекту і прийняти правильне рішення.

Чи варто замовляти проект у професійного дизайнера?

Перед прийняттям рішення, зверніть увагу на основні переваги професійного дизайн-проекту інтер’єру:

 • економія коштів і часу на доопрацюння інтер’єру та внесення змін;
 • професійне спілкування для будівельників, яке гарантує якісний результат і повну відповідність проекту;
 • досвід дизайнера в стилістиці, колористиці, декоруванні та інших специфічних сферах;
 • професійна допомога і кураторство проекту до моменту його повного втілення;
  знання ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів і можливість підібрати варіанти, що максимально підходять за ціною;
 • моніторинг модних тенденцій і віянь в сфері дизайну інтер’єру;
 • імідж професійно створеного інтер’єру;
 • найприємніші емоції і насолода результатом.

Якщо ви вирішили довірити проект свого інтер’єру справжнім професіоналам, ласкаво просимо в професійну студію дизайну.

Замовлення дизайн-проекту інтер’єру в компанії NewStroy

Розробка проекту в компанії NewStroy здійснюється в тісній співпраці з замовником. Кваліфіковані архітектори створять оригінальний дизайн-проект інтер’єру з урахуванням всіх ваших побажань і вимог. У разі відсутності у замовника будь-яких ідей щодо проекту, архітекторам завжди є що йому запропонувати.

Фахівці компанії NewStroy надають безкоштовний консультаційний супровід проекту до моменту його повної реалізації.

Перевагами замовлення проекту інтер’єру в NewStroy є :

 • комплексний підхід;
 • орієнтування на вимоги замовника;
 • знання ключових основ ергономіки;
 • вміння підкреслити переваги приміщення;
 • реалізація дизайн-проектів будь-якої складності під ключ.

Замовлення дизайн проекту інтер’єру в компанії NewStroy – запорука успішного ремонту з мінімальними витратами. Переконатись в цьому ви можете переглянувши відгуки н’юстрой. Тому, якщо Ви хочете отримати якісний дизайн-проект, який стане кращим рішенням для вашого приміщення, скористайтеся послугами професійних архітекторів і насолоджуйтеся оригінальним, затишним і функціональним інтер’єром, в якому все продумано до дрібниць.


Не пропустіть