Дружина Віктора Павліка розповіла, як проходить її сімейний відпочинок в Туреччині

Відоме зіркове подружжя Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова продовжує насолоджуватись відпочинком у теплих краях. Разом з маленьким сином закохані проводять свою відпустку в Туреччині.

Декілька днів назад Катерина Реп’яхова скаржилась на відпочинок з тримісячним Михайликом. За її словами, хлопчик постійно плакав та не хотів спати.

Однак, через деякий час малюк повністю адаптувався у чужій країні та перестав вередувати. Такими успіхами дружина Віктора Павліка похизувалась на сторінці в Instagram.

Вона запостила милий ролик, в якому позує з маленьким сином. Катерина Реп’яхова прогулялася по пірсу, тримаючи на руках Михайлика. Перед камерою вона постала у чорному топі та строкатій довгій спідниці.

У дописі щаслива мама повідомила, що разом з сім’єю знаходиться в Туреччині вже п’ять днів. За цей час Катерина Реп’яхова встигла насолодитись чудовою погодою. А ще вона похизувалась, що тримісячний син не вередує, а лише із задоволенням розглядає все навкруги.

Також дружина Віктора Павліка зізналась, що даремно хвилювалась за малюка, адже хлопчик повістю адаптувався у новому для нього місці. Шанувальники оцінили ролик Реп’яхової, засипавши її приємними словами. А ще фоловери побажали подружжю чудового відпочинку в теплих краях.

Читайте також: Ольга Фреймут прокоментувала непристойні жести своєї доньки Злати


Не пропустіть