Олександр Еллерт потішив фанів кумедним відео з Ксенією Мішиною

Сценарист студії “Квартал 95” Олександр Еллерт приємно здивував мережу. Чоловік потішив фанів новим роликом з Ксенією Мішиною. В Instagram-stories він показав свою екскохану, яка після тренувань ледве ходить.

Олександр Еллерт розсекретив, що акторка була на сквошу. Ксенія Мішина активно займається спортом, тому часто відвідує такі заняття. В ролику жінка кумедно тримається за свої сідниці й мило усміхається.

За її словами, після тренування в неї болить все тіло. Фоловери відразу засипали ексзакоханих питаннями, адже про примирення зірки не оголошували. Проте, на думку шанувальників, Олександр Еллерт та Ксенія Мішина вже давно відновили свої стосунки.

Пара часто проводить час разом, тому фани впевнені, що вони знову зустрічаються. Свої стосунки колишні закохані не коментують ніяк. Ще раніше Ксенія Мішина говорила, що в них складний період у відносинах.

Проте, це не заважає їм проводити час разом. Велика кількість шанувальників щиро пораділа на пару й попросила Еллерта частіше публікувати спільні фото чи ролики з акторкою.

Читайте також: Ольга Фреймут прокоментувала непристойні жести своєї доньки Злати


Не пропустіть