Дружина Романа Сасанчина розповіла, скільки кілограм втратила після пологів

30 грудня дружина Романа Сасанчина вперше стала мамою. Вона народила донечку, якій дали чудове ім’я Елізабет. Наразі відоме подружжя активно готується до хрестин та публікує світлини з маленькою донечкою.

Не так давно кохана артиста розсекретила свою вагу за тиждень після пологів. Подробицями вона поділилась в соцмережі Instagram. Іванна опублікувала фото, на якому продемонструвала свою вагу.

Як виявилось, наразі щаслива мама важить 57 кілограм. Також дружина Романа Сасанчина показала свою фігуру після пологів. Перед камерою вона постала у бежевому топі та чорних лосинах. В коханої артиста ще видніється невеликий животик. Однак, дівчина не засмучується.

За її словами, після народження донечки пройшов лише тиждень. Іванна впевнена, що через деякий час поверне минулу фігуру. Також вона зізналась, що до вагітності важила 52 кілограми. За дев’ять місяців дружина Романа Сасанчина поправилась на 13 кілограм.

Фоловери оцінили зовнішній вигляд Іванни та назвали її дуже красивою. За словами шанувальників, дівчина дуже швидко втрачає зайві кілограми. Також не так давно подружжя вперше показало обличчя своєї крихітної донечки.


Не пропустіть