Святослав Вакарчук показав рідкісну світлину з мамою та молодшим братом

Знаменитий український артист Святослав Вакарчук неабияк розчулив фоловерів рідкісною світлиною з мамою та молодшим братом. Чоловік дуже рідко публікує фото зі своєю сім’єю. Майже ввесь час він присвячує кар’єрі та музиці.

Нещодавно Святослав Вакарчук завітав до мами в гості. Артист приїхав до рідної людини, щоб відсвяткувати Різдво в родинному колі. Також чоловік зробив зворушливу світлину з молодшим братом та мамою. Нею Святослав Вакарчук поділився на сторінці в Instagram.

Мама артиста постала перед камерою в окулярах та чорній кофті. Вона позує біля своїх синів та мило усміхається. Святослав Вакарчук з’явився на фото у сірому світшоті, а його молодший брат одягнув білий светр. Фронтмен гурту “Океан Ельзи” продемонстрував щиру усмішку, замилувавши мережу рідкісним сімейним кадром.

У дописі Святослав Вакарчук повідомив, що святкує Різдво з мамою та молодшим братом Олегом у Львові. А ще він щиро привітав своїх фоловерів зі святом.

Шанувальники відразу залишили у коментарях багато компліментів. Вони повідомили, що артист неабияк схожий до свого брата. А ще, за словами фоловерів, у Святослава Вакарчука дуже красива мама.


Не пропустіть