Дорофєєва пояснила, чому раніше інколи співала під фонограму

Надія Дорофєєва було солісткою відомого українського гурту “Время и Стекло”, який припинив своє існування у березні цього року, після 10 років плідної співпраці. Сьогодні гурт готуається провести свій останній концерт, який відбудеться у Палаці Спорту.

Безліч виступів та шалений графік за останні 8 років неабияк підірвали здоров’я зірок, саме тому співачка декілька разів була змушена співати під фонограму. Про це Позитив та Дорофєєва розповіли у інтерв’ю для програми “Слава +”.

Зірки розповіли, що їм ледве вдалося записати свій останній альбом під назвою “Vislovo”, через безліч перельотів та 5 концертів, які вони провели підряд. Цьому всьому передували безліч репетицій та зйомки в режимі нон-стоп.

Надя розповіла, що попри те, що гурт практично завжди співає наживо для своїх шанувальників, декілька років тому, вони змушені були виступати під фонограму. Оскільки через щільні гастролі, у Дорофєєвої з’явилися проблеми зі здоров’ям, у одному з турів у неї повністю зник голос, а скасувати концерт було просто не можливо.

Надя пояснила, що дуже важко виходити на сцену і не могти подарувати своїм шанувальникам справжній живий спів. Співачці було дуже соромно за такий вчинок, і після виступу вона просто ридала за лаштунками. Саме через ці причини, Ірина Горова, яка є продюсером гурту, кардинально змінила підхід до роботи та внесла корективи в графік артистів.

Читайте також: Надя Дорофєєва приміряла відвертий образ зайчика з Playboy


Не пропустіть