Володимир Остапчук розплакався просто біля вівтаря

15 жовтня відомий український телеведучий та шоумен нарешті відсвяткував весілля зі своєю коханою обраницею, нотаріусинею Христиною Горняк. Це другий шлюб для Володимира Остапчука. Нагадаємо, перед цим він був одружений з Оленою Войченко, з якою виховує двох спільних дітей. Проте, у 2019 році їх стосунки офіційно були розірвані у суді.

Урочисту церемонію було призначено на вечір, а місце її проведення було задекороване настільки професійно та зі смаком, що все навколо було схожим на казку. Особливого шарму додавали запалені свічки та безліч гірлянд, а наречені виголосили свої обітниці під оригінальною аркою.

Спеціально для цієї частини церемонії, Горняк змінила своє вбрання та одягла фату. Образ коханої дуже сильно вразив телеведучого. Біля вівтаря, побачивши свою кохану, яка йшла під руку з батьком у надзвичайно чарівній сукні, Володимир не зміг стримати сліз. Після чого, Остапчук зворшуливо поцілував Христину та поправив її фату.

Кохана моя. Як же довго я тебе чекав. Я шукав тебе в чужих голосах, чужих долях, в чужих очах. Я вірив, що одного разу ти прийдеш. Я вірив. Я знав, що твоя душа одного разу постукає у мої двері. Саме тому я залишив їх не закритими,
– саме таку обітницю виголосив Володимир Остапчук для своєї нової дружини.

У свою чергу, Христина пообіцяла коханому бути вірною та люблячою дружиною, підтримувати його навіть у найважчі часи, та поважати його погляди. Крім цього, жінка згадала про дітей шоумена від колишнього шлюбу, та обіцяла любити їх та ставитись до них з особливою ніжністю.

Читайте також: Володимир Остапчук ніжно привітав кохану з днем народження


Не пропустіть