Для поліпшення грунту сію на дачі гречку. Після неї добре росте абсолютно все

Брак поживних речовин на городі або в саду призводить до поганого росту овочевих культур і низької врожайності. Найочевиднішим способом усунення цієї проблеми є внесення добрив.

Однак такий варіант далеко не єдиний. Деякі досвідчені городники пропонують посадити гречку.

Гречка вирішить проблему бідного грунту

Далеко не кожен знає, що гречка має одну важливу особливість. Ця рослина здатна активно рости і плодоносити навіть на тій землі, на якій інші рослини будуть рости з зусиллями. Пояснюється це тим, що кореневі волоски гречки продукують спеціальні кислоти. За допомогою цих елементів пов’язані грунтом мінеральні речовини стають рухливими.

Таким чином гречка вивільняє поживні речовини з грунту, після чого ними можуть скористатися і інші рослини, висаджені на це місце.

В якості додаткового добрива можна залишити в землі листя і стебла гречки, що вже відслужила своє.

Як правильно посадити гречку

Цю культуру можна висаджувати на ту ділянку, на якій до цього росла картопля, часник, цибуля або будь-яка інша рослина. Розрахунок потрібно робити з урахуванням того, що на 1 сотку потрібно 1 кг зерен гречки.

Перед посадкою насіння потрібно перебрати, видаляючи хворі і дрібні зерна. Після цього крупу замочують в розчині борної кислоти або ж в розчині попелу. В такому стані зерно повинно знаходитися 30 хвилин.

При сівбі важливо зробити міжряддя по 8-15 см. Насіння не слід сильно заглиблювати в грунт. Оптимальною глибиною вважається 2-3 см.

Перш ніж з’являться сходи, потрібно боронувати міжряддя. В іншому випадку на цьому місці будуть сходити бур’яни. Паростки, що проклюнулися важливо регулярно поливати.

Коли близько 80% всіх рослин почнуть цвісти, їх скошують і перекопують землю. Результати такої роботи стають помітні дуже швидко. На цьому місці тепер можна садити абсолютно будь-які культури.


Не пропустіть