Дієтологи розповіли, як тофу може допомогти у схудненні

Високобілкова дієта важлива для людей, які намагаються схуднути, оскільки білок допомагає тримати м’язи в тонусі. Тофу – одне з найбагатших джерел білка, особливо для вегетаріанців, пише Вона з посиланням на Times Now.

Їжа, яку ми їмо, відіграє дуже важливу роль у схудненні. Якщо ми сидимо на певній дієті, ми повинні переконатися, що повністю дотримуємося її. Якщо ми просто намагаємося дотримуватись правил здорового харчування, ми маємо переконатися, що наша їжа поживна, дає довге відчуття ситості, має низьку калорійність, але в той же час не призводить до будь-яких дефіцитів в організмі.

Один з найкращих продуктів для схуднення – це тофу. Дуже популярний у всьому світі, цей сир останнім часом стає улюбленим серед тих, хто стежить за вагою.

Поживна цінність тофу

Тофу виготовляють з сирної сої. Він не містить глютену. Тофу є хорошим джерелом багатьох поживних речовин, таких як залізо та кальцій. Це також дуже багате джерело білка, особливо для вегетаріанців. Тофу не містить багато вуглеводів, що робить його корисним продуктом для тих, хто хоче схуднути. Він також багатий антиоксидантами, що допомагає зменшити ризик виникнення хронічних захворювань, а також сприяє покращенню загального стану здоров’я за рахунок зниження активності вільних радикалів в організмі.

Як тофу може допомогти у схудненні

Як згадувалося, тофу має низьку калорійність. Високий вміст білка в ньому допомагає наситити і контролювати апетит. Білок також є дуже важливою поживною речовиною для організму, а тофу допомагає забезпечити основну частину рекомендованого щоденного споживання білка.

Дієтологи припускають, що тофу може бути дуже хорошим варіантом для людей, які перебувають на кето-дієті, особливо для вегетаріанців або веганів.

Як можна вживати тофу для схуднення і скільки потрібно їсти?

За словами дієтологів, рекомендується дві порції соєвої їжі на день, і до неї, серед іншого, відноситься тофу. Однак це також залежить від того, якої дієти ви дотримуєтесь. Якщо ви дотримуєтесь вегетаріанської або веганської дієти, соєвий білок основний у вашому раціоні, а отже, принаймні дві порції є дуже важливими. Для людей, які мають в своєму раціоні інші джерела білка, вони можуть замінити одну порцію на якусь іншу їжу.

Тофу можна їсти різними способами. Ви можете використовувати його в якості замінника сиру або як паніровку. Тофу можна також додавати в салати, бутерброди, а також готувати на грилі та насолоджуватися ним в якості закуски.


Не пропустіть