Дівчина Андрія Рибака висловилася стосовно його участі у проєкті “Холостячка”

Відомий український радіоведучий Андрій Рибак, який брав участь у “Холостячці” повернувся до своєї дівчини, з якою мав стосунки до проєкту. Про це чоловік розповів у пост-шоу.

Сьогодні, захохані більше не приховують своїх стосунків, тому Аліна, дівчина Андрія, вирішила відверто відповісти на усі питання, які цікавили її підписників у своєму Instagram.

Виявилось, що вони знайомі 10 місяців, але до проєкту бачились лише 4 рази. Аліна розповіла, що їм вдалось сходити лише на одне побачення до того, як Андрій пішов на шоу “Холостячка”. Дівчина вважає, що якби у них було більше часу на зустрічі, Рибак б відмовився від шоу, та почав будувати стосунки з нею ще тоді.

Один з підписників зазначив, що не розуміє, що Андрій такого знайшов в Аліні, адже Мішина набагато вродливіша за неї. До того ж, зірка має шалену популярність та доволі відома в країні завдяки своїй акторській кар’єрі. На що Аліна відповіла, що популярність – це не головне у стосунках.

Дівчина порадила своїм підписникам менше дивитися телевізор та вмішуватися в чужі відносини, а будувати своє особисте життя.

Читайте також: Ксенія Мішина зізналася, що не боїться завершити стосунки зі своїм обранцем


Не пропустіть