Jerry Heil розповіла, скільки заробляла колядками на Різдво

Відома українська співачка Jerry Heil розповіла про те, як проводила Різдво в дитинстві та розкрила плани на майбутнє. Зірка поділилася світлими спогадами з “Новим каналом”.

Усі ми знаємо, що можливість заробити на колядках та щедрівках, чекає мало не кожна українська дитина. Так було завжди, і Яна Шемаєва, більш відома під псевдонімом Jerry Heil, не виняток.

Дівчина розповіла, що вони з друзями колядують вже 10 років поспіль, і кожного року чекають того моменту, коли можна буде ходити по оселях знайомих для того, щоб дарувати їм щастя своїм співом. Зірка пояснила, що одного разу, вони з друзями заробили аж 3 тис. грн. на одну людину, колядуючи на Різдво. Саме тоді вони зрозуміли, що це реальна можливість заробити. Але головне для Jerry Heil, це приносити радість та святість у дім.

У майбутньому співачка планує написати власну колядку або щедрівку. На це її надихнули співи в хорі та новорічні виступи з фольклорними піснями. Jerry Heil вже встигла потішити шанувальників своєю версією колядки “Добрий вечір тобі, пане господарю”, яку записала у TikTok. Крім цього дівчина планує створювати музику до фільмів та додавати до неї етно-елементи.

Співачка вважає, що ми повинні цінувати наші традиції, але при цьому можна продовжувати йти вперед та створювати щось нове та незвичайне.

Читайте також: Володимир Остапчук повідомив, що скоро житиме в новій квартирі


Не пропустіть