Деніел Редкліфф розповів, як йому вдалося впоратися з ранньою славою і алкогольною залежністю

Зірка «Гаррі Поттера» Деніел Редкліфф всесвітню популярність здобув у 11-річному віці. Днями він розповів, як справлявся з ранньою славою. За словами актора, багато здивовані тому, що популярність його не зіпсувала. Батьки Редкліффа підтримували його впродовж усіх зйомок культового проекту, за що він їм дуже вдячний.

«Я дуже рано усвідомив, що у людей дуже низькі очікування стосовно того, ким я буду, і це чудово, тому що, сподіваюся, що їх завжди можна перевершувати. Одного разу я вечеряв з кінорежисером під час зйомок фільму, і я розповів якусь дивну історію про те, що трапилося зі мною в якійсь легкій, кумедній формі. Коли я закінчив, він подивився на мене і запитав: «Як ти ще не зіпсувався?» Така реакція трапляється, і я не можу дати людям задовільної відповіді», – розповів Редкліфф The Mirror.

Нагадаємо, що в 2019-му Редкліфф розповів про свою алкогольну залежність. В ході шоу з Семом Джонсом актор зізнався, що під час зйомок «Гаррі Поттера» втомився від стеження папараці і уваги шанувальників, і, щоб забутися, почав пити: «Я дійсно боровся, особливо в пізньому підлітковому віці, коли я вперше відчув, що за мною спостерігають, коли заходжу в бар». Впоратися з згубною пристрастю акторові вдалося завдяки регулярним заняттям спортом.

Читайте також: Надія Мейхер похизувалась красивим обличчям без косметики


Не пропустіть