Стало відомо, як Кріс Еванс відреагував на вагітність Ліззо

Днями Ліззо зробила публічну заяву про те, що вона вагітна від Кріса Еванса. Фанати довго чекали реакції актора, і він, нарешті, вирішив відповісти.

Раніше співачка Ліззо виклала відео в TikTok, в якому повідомила, що чекає на появу «маленького Капітана Америка». «Це те, що я намагалася зберегти як дуже особисте. Хотіла зберегти це між нами двома, але оскільки сьогодні я в прямому ефірі, то розповідаю», – сказала тоді зірка.

А зараз співачка поділилася новим відео у своєму TikTok, в якому розповіла про повідомлення від Кріса. Він сказав: «Привіт! Тільки що почув про нашу маленьку радість, моя мама буде така щаслива, лол». Ліззо додала, що Кріс Еванс попросив її обійтися «без вечірок по розкриттю статі».

Нагадаємо, що Ліззо вже не перший раз ділиться з передплатниками своїми почуттями до актора. Наприклад, навесні вона відправила купу п’яних відео Крісу Евансу, в яких зізнавалася йому в коханні. До речі, тоді він відповів, і це можна назвати їх знайомством. «Немає нічого ганебного в п’яних повідомленнях. Бог знає, я робив гірші речі», – написав актор Ліззо.

Читайте також: MamaRika та Сергій Середа вперше стали батьками


Не пропустіть