The Weeknd зізнався, що задумався про дітей

Вперше міжнародні видання GQ об’єдналися, щоб поговорити про універсальну мову музики і моди. Ця глобальна ініціатива відображена в усіх майбутніх вересневих номерах. Глобальний музичний випуск GQ підготовлений за участю всесвітньо відомої суперзірки – The Weeknd. 31-річний Абель Тесфає прикрасив обкладинку нового номера.

В своєму інтерв’ю він зізнався, що готовий стати батьком. Довгий час у артиста були проблеми із забороненими речовинами, але врешті-решт він знайшов в собі сили раз і назавжди перемогти залежність. Почавши нову главу свого життя, він зрозумів, чого йому насправді не вистачає.

«Я думав, що мені це потрібно, і не робив нічого для того, щоб зрозуміти, як жити без цього. Багатьом людям важко кинути, але я знав, що це не те, чого я хочу, – поділився виконавець. – І в кінці кінців я хочу сім’ю. Хочу дітей».

The Weeknd також висловився про скандал з «Греммі», який вибухнув в минулому році. Не отримавши жодної номінації, співак заявив, що більше ніколи не буде брати участь в подібному фарсі.

«Я був злий, збитий з пантелику, засмучений. Але озираючись назад, я не хочу знати, що трапилося насправді. Мені все одно. Це ніколи не буде причиною того, чому я все це роблю. І раніше ніколи не було. Я радий, що можу займатися музикою і не замислюватися про це. Всі говорять: «Наступного разу зроби краще». Я зроблю, але не заради вас», – додав Абель.

Варто відзначити, що редакції GQ з усього світу обрали локальних музикантів, які краще за інших відображають дух часу і визначають звучання завтрашнього дня.

Читайте також: Олена Кравець приголомшила мережу своїм тілом з великою кількістю татуювань


Не пропустіть