Ці 4 проблеми з травленням можуть вказувати на серцевий напад

Якщо у людини відбувається інфаркт, відлік часу може йти на хвилини. І чим швидше їй нададуть медичну допомогу, тим вища ймовірність успішного результату. Але серцевий напад може проявлятися не тільки болем в області серця. Дисфункції травного тракту теж є симптомами кардіологічних проблем.

Дисфункції травного тракту можуть сигналізувати про те, що у людини серцевий напад. Це тому, що всі органи і системи організму так чи інакше пов’язані між собою. І якщо ви помічаєте у себе описані нижче чотири дисфункції травлення, можливо, є сенс записатися на прийом до кардіолога.

Порятунок людини при інфаркті буде більш ефективний, якщо швидко надати медичну допомогу. У цьому плані важливу роль відіграє здатність ідентифікувати симптоми, які попереджають про хворобу. Існує ряд ознак, за допомогою яких організм говорить про наявні проблеми: незвичайним симптомом серцевого нападу можуть бути збої в роботі шлунково-кишкового тракту.

Якщо людина відзначає у себе одну з нижче перерахованих проблем з травленням, це може свідчити, що вона схильна до вкрай високого ризику інфаркту.

Біль в області живота

Дискомфорт травної системи при серцевому нападі з’являється з тієї причини, що серце насилу перекачує кров по організму. Біль виникає через ураження нижньої стінки м’язів серця, розташованої поруч з діафрагмою. Тому на інфаркт (як це не дивно) можуть вказувати травні патології (біль та інші симптоми нетравлення). Часто пацієнти з кардіологічними недугами насамперед записуються на прийом до гастроентеролога.

Нудота блювота

Читайте також: 8 продуктів, які прискорять метаболізм і допоможуть стати стрункішою

Здуття живота

При абдомінальній формі інфаркту дає про себе знати біль у верхній ділянці живота (зона правого підребер’я). Подібний біль дає про себе знати в поєднанні зі здуттям, проносом. На додачу до цього, здуття живота може бути наслідком накопичення рідини в різних зонах тіла через дисфункцію серця.

Це стосується саме жінок. Часто представниці прекрасної статі переживають інфаркт без характерного болю в зоні грудей. Саме у них симптомами, що говорять про серцевий напад, бувають біль у животі, нудота, рвота.


Не пропустіть