Чому натирає взуття: основні причини

“Краса вимагає жертв” – перша думка, яка відвідує нас, коли чергова пара взуття стирає ноги до крові. Але більше такого не буде! Залишмо жертви в минулому – у цій статті ми розповімо, як уникнути появи мозолів.

Мозолі на ногах – часта проблема влітку. Натирати може як нова пара, так і туфлі, які ти купила минулого року і дістала після “зимової сплячки”. Чому так відбувається?

У першому випадку все залежить тільки від тебе і від того, яке взуття ти вибираєш: правильно підібраний розмір, колодка, матеріал виробу, висота каблука і підйом. Мало хто з нас при покупці в першу чергу звертає увагу на такі деталі, адже ми частіше вибираємо очима, а зручність вважаємо другорядним фактором.

Треба сказати, все повинно бути в точності до навпаки. Вибираючи чергову пару взуття, звернися до консультанта за допомогою і попроси показати ті моделі, які підходять на твій підйом – низький або високий – і ширину стопи – вузька або широка. Взуття не повинно бути впритул або, навпаки, бовтатися, в обох випадках ти точно отримаєш мозолі. Проблеми трапляються не тільки з новим, але й зі старим взуттям, вже зношеними туфлями, які за час, поки ти їх не носиш, мають властивість висихати.

Причини цього – неправильне зберігання і догляд. Додамо сюди набряклість, яка є неминучою у спекотний сезон. У тих випадках, коли ти збираєшся на довгу прогулянку, – одягай ту пару, яка перевірена часом і абсолютно точно не спричинить дискомфорту.

Вибирай моделі, які виготовляються з натуральних матеріалів.

Як уникнути або звести до мінімуму появу мозолів? Насамперед необхідно вивчити особливості своєї стопи – це можна зробити самостійно або проконсультуватися у фахівця. Найкраще записатися на прийом до хірурга або лікаря, який дослідить особливості твоєї стопи і дасть рекомендації або призначить лікування при необхідності.


Не пропустіть