Чому іноді потрібно вміти розривати відносини з членами вашої родини

Сімейні узи – це найміцніший зв’язок в житті будь-якої людини. Будь це ваша кровна рідня або родичі з боку чоловіка, ви не очікуєте, що вони можуть нашкодити вам. Але іноді члени родини отруюють життя, і в такому випадку розірвати з ними відносини буде найправильнішим рішенням, пише Вона.

Сьогодні ми хочемо поговорити про 9 ситуацій, в яких обірвати родинні зв’язки  абсолютно нормально.

Вони пліткують за вашою спиною

Передбачається, що члени сім’ї – це ті люди, з якими ми можемо поділитися найпотаємнішими секретами, розраховуючи почути слушну пораду. Однак якщо ваші родичі розповідають ваші таємниці іншим людям, тікайте від них подалі або щонайменше тримайте рот на замку. Завжди майте на увазі, що не тільки секрети повинні зберігатися всередині сім’ї, а й певні події, якими ви ділитеся тільки з ближнім колом. Ніхто не має права виносити деталі вашого особистого життя за межі цього кола.

Вони засуджують вас

Порція здорової критики буває корисна. Це допомагає нам поглянути на себе з боку і зрозуміти, які помилки ми робимо. Дуже часто члени сім’ї допомагають нам стати кращими. Але якщо вони критикують вас занадто часто, то це набуває агресивного відтінку і знижує вашу самооцінку – саме час усунути таких людей з вашого життя.

Вони звертаються до вас тільки тоді, коли їм що-небудь потрібно

Токсичні родичі з’являються на горизонті тільки тоді, коли вони можуть отримати від вас якусь вигоду. Як тільки мета досягнута, вони швидко зникають з вашого життя – до тих пір, поки їм не випаде шанс ще раз скористатися вашою добротою. Ви знаєте, що відбувається, коли вам потрібна їхня допомога: ви почуєте мільйон поважних причин, чому вони не можуть зробити те, про що ви просите. Якщо вони, звичайно, взагалі вийдуть з вами на зв’язок.

Вони маніпулюють вами

Здорові відносини – це ті, в яких ви відчуваєте себе вільними і щасливими. Якщо ви відчуваєте провину, стрес і осуд, чи потрібні вам такі відносини? Маніпулятор зробить все, щоб утримати контроль над вами, вашим життям, вашою увагою. Коли нешкідливі хитрощі перестають працювати, в хід йде «важка артилерія», яка може нанести вам як моральну, так і фізичну шкоду.

Вони змушують вас відчувати себе безпорадними

Цей вид маніпулювання психологи називають газлайтінгом. Люди, які використовують таку техніку, змушують жертву відчувати себе марною недотепою. Завдяки їх зусиллям всередині вас зріє комплекс неповноцінності, ви починаєте сумніватися у власному психічному здоров’ї. Якщо ви відчуваєте, що щось подібне відбувається, коли ви спілкуєтеся з кимось із членів вашої родини, зробіть рішучий крок і обірвіть відносини з такою людиною. Зрештою ваша психіка скаже вам спасибі.

Вони намагаються контролювати ваше життя

Це дуже схоже на маніпулювання з тією різницею, що в цій ситуації їх сила грає ключову роль. Домашні тирани настільки звикають до того, що всі слухають їх без будь-яких заперечень, що будь-яку спробу піти проти їх волі вони зустрічають з агресією. Іноді може дійти навіть до залякування.

Вони вас вимотують

У світі є люди, які мають унікальну здатність втомлювати своїх співрозмовників. Іноді вони виявляються членами нашої власної сім’ї. Якщо ви відчуваєте занепад сил кожного разу після спілкування з таким родичем, якщо вам здається, що ви розмовляєте зі стіною, якщо ваше терпіння випробовують на міцність, викресліть цю людину зі свого життя.

Вони нагадують вам про минуле

Вони люблять нагадувати про ваші юні роки, які ви, швидше за все, вважали за краще б зберегти в таємниці. Іноді нагадування людині про його минуле може бути досить болючим. Ті родичі, які продовжують робити це навіть після того, як ви попросили їх припинити, теж повинні залишитися в минулому.

Вони виводять вас із себе

Якщо відносини з близькими вибивають вас із колії і все, що ви відчуваєте після спілкування з ними, – це жахлива втома, можливо, саме час подумати про те, як викреслити такого родича з вашого життя або хоча б перестати з ним спілкуватися.

Чому іноді потрібно вміти розривати відносини з членами вашої родини
А у вашій родині є токсичні родичі? Ви коли-небудь думали про те, щоб припинити з ними усілякі відносини? Розкажіть нам про це.

Джерело adme

Не пропустіть