Буде розслідування: адвокат Брітні Спірс відповів на заяви про стеження за співачкою

Пару днів назад The ​​New York Times разом з Hulu випустили документальний фільм «Контроль над Брітні Спірс », в якому розповідається про наявність підслуховуючих пристроїв в будинку Брітні і про тотальне стеження за її листуванням і гаджетами. Скандальне викриття опіки над співачкою не зміг проігнорувати її адвокат Метью Розенгарт, який виступив із заявою.

Її показали в заключних моментах документального фільму про Спірс: «Перехоплення або моніторинг комунікацій Брітні, особливо комунікацій адвоката і клієнта, являє собою ганебне і шокуюче порушення її прав на недоторканність приватного життя і громадянських свобод. Розміщення пристрою для підслуховування в спальні Брітні було б особливо ганебним», – сказав у своїй заяві Розенгарт. Він додав: «Ми маємо намір активно і в повній мірі розслідувати ці питання».

До слова, сама Брітні ніяких коментарів з цього приводу не давала. Режисер проекту Ліз Дей так прокоментувала мовчання співачки в бесіді з Variety: «Ми запитали її адвоката і сказали, що хотіли б взяти у неї інтерв’ю але, врешті-решт, судовий процес триває. Будь-який адвокат порадить своєму клієнтові не давати інтерв’ю в цей час, тому не дивно, що вона не висловлюється».

Читайте також: Анастасія Приходько розповіла про серйозну хворобу свого 6-місячного сина


Не пропустіть