10 головних трендів в зачісках і стрижках на осінь 2021

Вам усе набридло і хочеться змін – для осені це нормально. А найпростіший спосіб відчути себе по-новому – змінити зачіску. Наприклад, наважитися поекспериментувати і спробувати на собі парочку модних трендів цієї осені.

Кожен новий сезон приносить свої зміни не тільки в моді, але й в б’юті-сфері. Які тренди чекають нас в зачісках прийдешньої осені? Читайте у нашій статті.

Чубчик

Цей тренд нікуди не зникає, а стає все популярнішим. Чубчик-шторка, рваний варіант або пасма-пір’я – все це буде акутально, як ніколи. До речі, осінь – найкращий час, щоб спробувати його підстригти. Виснажлива спека вже позаду, і жарко вам з ним не буде. А час шапок, які можуть зіпсувати зачіску, ще не настав.

Фарбування відблисками

Відблиски у відтінках, близьких до вашого природного кольору, – одна з головних тенденцій такої процедури. Таке фарбування виглядає натурально, надає візуального об’єму, а найголовніше – довго і непомітно відростає волосся, так що вам не доведеться оновлювати його кожного місяця.

Великі локони

Прийшов час згадати про термобігуді, бо кучері з 90-х повернулися. Почніть з укладання вологого волосся феном і великою круглою щіткою, потім вкладайте волосся на великі бігуді і чекайте, поки вони не охолонуть. Проведіть пальцями по волоссю, щоб трохи розплутати кучері і одночасно виглядати як супермодель з 90-х.

Обідки, пов’язки на голову

І чим яскравішими вони будуть, тим краще. Волосся можна залишити прямим або трішки підкрутити кінці всередину. І зовсім неважливо – є у вас чубчик чи ні. Обідки та пов’язки пасують всім!

«Кошлаті» стрижки

Стрижки з нерівними шарами навколо обличчя сьогодні знаходяться на піку моди. Вони легкі, різкі, цікаві, легко піддаються укладанню – що ще потрібно? А для створення гладкої текстури нанесіть спрей і трішки олії для волосся на пасма.

Багатошарові стрижки

Цієї осені буде здаватися, що зачіски 90-х ніколи не виходили з моди. Найпростіший спосіб повністю змінити свій нинішній образ, не знімаючи при цьому цілу довжину, – це багатошарова стрижка. Попросіть у свого стиліста зробити шари, як в 90-ті, і він без слів вас зрозуміє.

Темні корінці і світлі кінці

Таке фарбування ідеально підійде для тих, хто хоче стати блондинкою але не готовий раз в тиждень підфарбовувати корінці. Якщо ви блондинка, спробуйте на осінь зробити блонд з затемненими корінцями і нейтрально-золотим відтінком. Такий колір виглядає дорого, а відростати волосся буде повільно.

Хвилясте каре

Шари – не єдиний спосіб додати об’єму і текстури зачісці. Використовуйте праску, щоб додати невеликий вигин до звичайної стрижки каре, щоб надати їй форму. І побачите, як ви відразу змінитеся. Ідеальної хвилі домагатися не потрібно, в моді будуть зламані лінії і недбалість.

Пасмо на одну сторону

Додайте трішки романтики і драматизму в свою гладку зачіску з високим пучком або хвостом і одним довгим хвилястим завитком. Замість того, щоб випускати пасма по обидва боки обличчя, як це було модно раніше, зробіть всього одне – набік.

Проділ набік

Особливо красиво це виглядає з «мокрим» волоссям, зачесаним назад і в сторону. Або з асиметричним подовженим каре або бобом. Втім, навіть на прямому волоссі середньої довжини бічний проділ часто виглядає більш виграшно і цікавіше, ніж прямий.

Читайте також: Трендові стрижки осені 2021


Не пропустіть