Анастасія Приходько розповіла про серйозну хворобу свого 6-місячного сина

Відома співачка Анастасія Приходько виховує трьох чудових дітей. Наймолодшому сину артистки не так давно виповнилось півроку. З такої нагоди Анастасія Приходько поділилась з фанами зворушливим роликом, який запостила на сторінці в Instagram.

В ролику жінка ніжно цілує хлопчика та щиро до нього усміхається. У дописі артистка повідомила, що час летить з шаленою швидкістю. Анастасія Приходько пригадала, як нещодавно народжувала, а 25 вересня її сину виповнилось вже півроку.

Однак, жінка поділилась і неприємною новиною. Вона зізналась, що наймолодший син серйозно захворів. За словами Анастасії Приходько, у хлопчика бронхіт.

Проте, артистка старається не засмучуватись, а робить все можливе, щоб Лука якнайшвидше одужав. Велика кількість фоловерів відразу засипала Приходько компліментами.

У коментарях вони привітали зіркову маму з такою важливою датою в її житті, побажавши хлопчику лише всього найкращого. А ще шанувальники бажають Луці якнайшвидше одужати та більше не хворіти.

За словами фанів, Анастасія Приходько є дуже турботливою та чудовою мамою. Також не так давно артистка потішила мережу відвертим роликом, відповівши хейтерам на критику.


Не пропустіть