Брітні Спірс відверто розповіла про ставлення до свого тіла і можливу вагітність

Брітні Спірс, яка практично позбулася багаторічної опіки батька, поділилася з передплатниками новими пікантними фото і прокоментувала численні чутки, які з’являються в мережі протягом останніх днів.

На своїй сторінці в Instagram співачка розмістила серію відвертих знімків і залишила розгорнутий коментар: «Я не збільшила груди і не чекаю дитину, я просто добре поїла. Я хочу, щоб всі побачили і оцінили красу жіночого тіла. Колись я соромилася свого тіла, але потім прийшла до висновку, що я з’явилася на світ голою. Тепер дивлюся на себе і нічого не боюся».

Зірка також не обійшла увагою рух #FreeBritney, який організували її шанувальники.

«Кампанія Free Britney почалася 3 роки тому. У цьому русі є набагато більш глибокий зміст, ніж ви можете собі уявити … мої фанати завжди були надзвичайно приголомшливими, і я люблю вас всіх!»

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що після кількамісячного громадського тиску з боку шанувальників Брітні Спірс, Джеймі Спірс, батько співачки, офіційно заявив про намір піти з поста її опікуна , в тому числі відмовитися від права розпоряджатися майном зірки.

Читайте також: Арсен Мірзоян відверто заговорив про поповнення в родині


Не пропустіть