5 трендових стрижок, які не втрачають своєї форми під час росту волосся

У цій статті ми пропонуємо вашій увазі стрижки, які будуть актуальними в 2021 році і при цьому є досить універсальними та практичними. Зробивши одну з них, ви переконаєтеся, що можна виглядати стильно, не відвідуючи перукаря щомісяця.

Драбинка

Це універсальна стрижка, яка підходить абсолютно для всіх. Вона може бути з чубком або без, з будь-якою густотою і довжиною волосся – у неї немає обмежень. До того ж вона актуальна в 2021 році.

У градуйованої стрижки є ще багато позитивних сторін. Наприклад, вона не вимагає частого корекції і укладання. Також драбинка дозволяє отримати додатковий об’єм на волоссі, який ніколи не буває зайвим. Стрижка допоможе навіть скорегувати форму обличчя, приховуючи пухкі щоки або важке підборіддя.

Каскад

Тренди змінюють один одного досить швидко, але каскад завжди залишається затребуваною і актуальною стрижкою. Її повітряні форми надають волоссю легкої недбалості та природності.

Залежно від довжини і густоти волосся існує кілька різновидів каскаду. Головні переваги цієї стрижки в тому, що вона не вимагає посиленого укладання і постійної корекції. Якщо локони відростуть, вона буде залишатися все тим же каскадом, просто більш подовженим.

Боб з подовженим чубчиком

Боб – ще одна зручна і універсальна стрижка, яка підходить дівчатам з різним типом зовнішності . Особливо актуальний зараз боб з подовженим чубчиком, який додає образу трішки зухвалості.

При правильному виконанні і грамотному догляді боб з подовженим чубчиком тривалий час не потребує корекції і довго виглядає добре. Звичайно, з часом форма стає трохи більш «розмитою», але за допомогою укладання можна з легкістю перекрити цей несуттєвий недолік.

Піксі без чубчика

Коротка стрижка без чубчика завдяки своїй формі візуально коригує овал обличчя і омолоджує. Вона ідеально підходить жінкам з прямим типом волосся. Її головний плюс в тому, що вона довго тримає форму і досить легко вкладається. При правильному догляді піксі не потребує частого оновлення і є прекрасним варіантом для тих, хто планує в процесі носіння відростити волосся.

Рвані кінці

Найпрактичніші з точки зору корекції стрижки – це будь-які варіанти без рівного зрізу. Рвані кінці стануть кращими друзями для тих, хто не хоче занадто часто оновлювати свою стрижку. А виглядає цей варіант дуже стильно, зухвало і омолоджує жінок старше 40.

Читайте також: Готуємося до осені: 15 ніжних трендових ідей для фарбування волосся


Не пропустіть