Богдан Юсипчук розповів про особисте життя, розсекретивши, в яких стосунках насправді перебуває з Юлією Бельченко

Відомий український шоумен та телеведучий Богдан Юсипчук вирішив відверто розповісти про особисте життя. Не так давно він дав нове інтерв’ю, в якому розсекретив, чи перебуває зараз у стосунках.

Після постановочного весілля з Юлією Бельченко велика кількість кумирів запідозрила пару у романі. Богдан Юсипчук все-таки розсекретив, в яких стосунках насправді перебуває з фіналісткою “Холостяка”.

За словами шоумена, вперше з Юлією Бельченко він познайомився на пост-шоу “Холостяк”. Однак, чутки про роман з дівчиною чоловік заперечує. Також телеведучий повідомив, що зараз не готовий ділитись подробицями особистого життя. Він так і не зізнався, чи перебуває у стосунках.

Проте, Богдан Юсипчук поділився планами на майбутнє й розповів, якою бачить свою майбутню кохану. Ведучий програми “Життя відомих людей” планує одружитись до 35-ти років.

Він мрію про люблячу та розуміючу дружину. Для чоловіка дуже важливо, щоб кохана підтримувала його у складні періоди та з розумінням відносилась до шаленого графіку роботи.

Читайте також: Олю Полякову запідозрили у пластиці грудей


Не пропустіть