Тіна Кароль відповіла на критику скандального продюсера Олега Бондарчука й назвала його виродком

Не так давно популярна українська виконавиця Тіна Кароль прокоментувала скандальне інтерв’ю відомого продюсера Олега Бондарчука. Чоловік переїхав в Росію й активно там розвиває свою кар’єру.

Однак, до переїзду Бондарчук неодноразово працював з відомими артистами українського шоу-бізнесу. Серед них і була Тіна Кароль.

Нещодавно продюсер розповів, чи сподобалось йому співпрацювати зі знаменитою виконавицею. За словами Олега Бондарчука, він часто конфліктував з Тіною Кароль. Чоловік заявив, що для співачки на першому місці завжди була перемога. Саме на “Голосі країни” Бондарчук посварився з жінкою.

Суперечка виникла через постановку виступу для хлопчика з команди Тіни Кароль. Зірка вчепила йому на одяг червоний мак, таким чином натякнувши, щоб глядачі проголосували за її учасника.

А ще Олег Бондарчук звинуватив Тіну Кароль у плагіаті. Він повідомив, що артистка копіює виступи голлівудських зірок, трішки їх змінюючи.

Однак, виконавиця вирішила прокоментувати слова продюсера. Вона назвала його виродком, опублікувавши це в соцмережі Instagram.


Читайте також: Олю Полякову запідозрили у пластиці грудей


Не пропустіть