Олена Мозгова відверто розповіла про смерть свого батька

Відома продюсерка Олена Мозгова неабияк розчулила мережу. Вона вперше заговорила про свого батька, який помер 11 років тому. На сторінці у Facebook жінка опублікувала зворушливий допис, в якому розповіла про рідну людину.

За словами Олени Мозгової, рівно 11 років тому з життя пішов її батько. Чоловік помер через зупинку серця. Продюсерка заявила, що зі сльозами на очах згадує той день.

11 років тому жінка жила в будинку своїх батьків. Зранку вона почула істеричний крик мами. Коли Олена прибігла у кімнату, то побачила, що батькові дуже погано. Чоловік повністю втратив свідомість. Продюсерка відразу викликала швидку допомогу. Однак, врятувати батька так і не вдалося.

Олена Мозгова повідомила, що батько помер на її руках. За словами продюсерки, чоловіка поховали на Байковому кладовищі. Його життя обірвалось на 62-му році. А ще Олена Мозгова заявила, що перед смертю батька провела з ним дуже багато часу.

Жінка додала, що у день роковин смерті найріднішої людини піде на службу до церкви, а потім поїде до батька на кладовище.

Читайте також: Девід Аксельрод зізнався, що після лікарні схуд на 30 кілограм


Не пропустіть