Асиметричні стрижки з довгим чубчиком: 14 модних ідей, які освіжать ваш образ

Популярність асиметричних стрижок з довгим чубчиком зростає кожного дня. Вони чудово виглядають на будь-якій довжині і не мають вікових обмежень. Володіючи унікальною здатністю коригувати риси обличчя, стрижки з асиметрією стають безпомилковим вибором для жінок, які намагаються зачіскою приховати деякі дефекти. Крім того, ці стрижки омолоджують і освіжають образ. У цій статті ми розглянемо кілька видів асиметричних стрижок з довгим чубчиком.

Асиметрична піксі з чубчиком

Асиметрична піксі з довгим чубчиком, вкладеним набік, виглядає динамічно і нетривіально. Вона дозволяє жінці приховати всі недоліки, демонструючи виключно свої переваги. Чубчик, вкладений набік, дозволяє акцентувати увагу на собі, і змінювати імідж за допомогою різних укладок. Посилити омолоджуючий ефект можна за допомогою такої процедури, як фарбування в модний рудий колір.

Асиметричний боб з чубчиком

Ця стрижка стає вибором сміливих і впевнених у собі жінок, що віддають перевагу ефектним образам. Асиметричний боб з чубчиком в класичному виконанні легко вписується в діловий, повсякденний та вечірній образ, ідеально поєднуючись з будь-яким нарядом. З такою стрижкою жінки елегантного віку виглядають молодше, а дівчата оригінально і привабливо.

Молодіжна стрижка Томбо з чубчиком

Дещо зухвала на вигляд стрижка томбо пропонує чудові тандеми з чубчиками різних видів: прямими, рівними, асиметричними, рваними та іншими. Асиметрія в стрижці не тільки додає образу динаміки але й коригує форму обличчя. Вона здатна прикрити занадто високий лоб або візуально згладити гостре підборіддя.

Пейджбой з асиметричним чубчиком

Класичний стиль стрижки отримав друге життя в поєднанні з асиметричним чубчиком. Образ жінки виглядає ідеально. Особливо ефектно така стрижка виглядає на волоссі, пофарбованому у модній техніці омбре шоколадно-каштанових відтінків.

Асиметричне каре з чубчиком

Така стрижка має основою класичне каре тільки з різними довжинами пасом з боків. Перепад довжини локонів на одній стороні може різко відрізнятися від іншого аж до 8 см.

Асиметричні стрижки з чубчиком для свого типу обличчя може підібрати кожна жінка, незалежно від віку і структури волосся. Це дозволить вам удосконалити свою зовнішність і виглядати просто карколомно.

Читайте також: Стильні та жіночні зачіски на довге волосся, які підійдуть усім без виключення


Не пропустіть