Колишня дружина Дзідзьо відповіла на чутки про піар на їхньому розлученні

Ярослава Хома, відома під сценічним псевдонімом SLAVIA, продовжує активно займатися власною кар’єрою. Але нещодавно в мережі з’явились чутки про те, що її розлучення з Дзідзьо – це банальний піар. Так, жінка вирішила висловити свою думку стосовно даної ситуації.

Нещодавно екс-чоловік співачки похизувався своєю новою квартирою в елітному житловому комплексі, розташованому неподалік від Києва. Колишні чоловік та дружина перекинулись декількома словами під публікацією Михайла в Instagram, і після цього шанувальники чомусь вирішили, що пара ніколи всерйоз не розлучалась, а й далі продовжує будувати свої стосунки. Ба більше, деякі з них вважають, що розрив стосунків – це спеціальний піар-хід, зроблений для того, щоб підняти популярність Ярослави.

На своїй сторінці в Instagram SLAVIA розповіла, що після цього їй почали телефонувати журналісти та ставити незручні запитання. Крім цього, на неї посипалося безліч звинувачень з боку шанувальників. У зв’язку з тим, що у жінки зараз багато інших клопотів, вона поки ніяк не реагує на звинувачення у брехні. Проте, Ярослава пообіцяла своїм фоловерам все таки розставити усі крапки над “і” та найближчим часом написати пост у відповідь на звинувачення.

Шанувальники підтримали свою кумирку та попросили її не звертати увагу на хейтерів, які не повинні лізти в особисте життя, навіть якщо це і життя публічної людини.

Читайте також: Аліна Гросу розповіла, як їй вдалося схуднути на 12 кілограм


Не пропустіть