Арсен Мірзоян розповів, як повідомив дружині, що закохався в іншу жінку

Відомий український співак Арсен Мірзоян вирішив згадати минуле та поділитися подробицями з особистого життя. Сьогодні він щасливий у шлюбі з Тонею Матвієнко, з якою вони виховують спільну донечку Ніну. Пара познайомилась на шоу “Голос країни”, проте до Тоні, Арсен був одружений з іншою жінкою. У програмі “Життя відомих людей” співак вирішив розповісти про доленосну зустріч з коханою, та про стосунки з колишньою дружиною.

Мірзоян пояснив, що Тоня сподобалась йому не одразу. Більше того, одного разу вона сильно розлютила чоловіка своєю невихованістю. Матвієнко зайшла у студію, де якраз записувався Арсен, і не вважала за потрібне привітатися з ним. Проте, не зважаючи на цю ситуацію, вони продовжили спілкування і дуже скоро Мірзоян запросив Тоню поїхати з ним у тур. Саме там, проводячи багато часу разом, вони зрозуміли, що кохають одне одного. І все було б чудово, якби Арсен не був одружений.

Крім цього, на той момент вони з дружиною Анною виховували двох синів. Тому чоловік просто не знав, що робити далі і як розповісти жінці, з якою прожив не один рік, що він більше не кохає її. Арсен вирішив дати собі певний час, з надією на те, що почуття до Матвієнко зникнуть, і все знову стане на свої місця. Проте, вийшло зовсім по іншому, і чоловік вирішив більше не обманювати себе і Анну.

Співак розповів, що їм з Тонею було дуже нелегко пережити цей період. Оскільки, як тільки широкому загалу стало відомо, що Мірзоян пішов від жінки з двома дітьми, на них з Матвієнко навалилась хвиля критики. Чоловіка називали зрадником, а жінку – розлучницею.

Проте, Арсен не відчуває своєї провини. Крім цього, вони з Анною все обговорили, та визначили розмір аліментів, які співак сплачує, допомагаючи своїм синам. До того ж, усе нажите майно чоловік теж залишив сім’ї. У Мірзояна з колишньою дружиною чудові стосунки, вони навіть проводять разом час. Крім цього, чоловік постійно бачиться зі своїми дітьми та бере активну участь у їхньому вихованні.

У шлюбі з Тонею Матвієнко чоловік почувається дуже щасливим. Вони домовились між собою про те, що минуле залишається в минулому, а тому не нагадують один одному про помилки чи невдачі. Закохані іноді сваряться, проте ці “сутички” відбуваються на рівні, без жодних дорікань і апелювання фактами з колишнього життя. Проте, і Арсен і Тоня віддають перевагу спокою та комфорту у стосунках.

Читайте також: Настя Каменських вразила зміною образу та новою зачіскою


Не пропустіть