Сергій Бабкін розповів, скільки витратив на дві оперції у Відні

Відомий український співак Сергій Бабкін, якому нещодавно діагностували рідкісне захворювання, успішно переніс дві операції на очах. Зірка українського шоу-бізу вирішив розповісти своїм шанувальникам, як почувається, та розкрив усі деталі лікування.

Лікування проходило в два етапи у одній з клінік Відня, оскільки у нас в Україні немає відповідного обладнання. 5 лютого відбулося перше хірургічне втручання, яке пройшло доволі вдало. Співак був не дуже задоволений, оскільки не вдалося зробити операцію одразу на двох очах, тому доволі швидко повернувся додому. Крім цього, лікар Бабкіна сказав, що причиною захворювання є не коронавірус, як думали раніше.

Днями Сергію зробили другу операцію. На своїй сторінці в Instagram чоловік розповів, що все пройшло успішно. Проте, Бабкін знову змушений відвідати клініку у Відні вже через два місяці. Операція на першому оці була дуже складна, тому лікарям не вдалося одразу забрати на ньому усі плями, їм просто не вистачило потужності лазера.

Також Бабкін розповів, що витратив на лікування в Австрії 15 000 євро. В цю суму входить 2 операції, попереднє обстеження, необхідні препарати та різні маніпуляції.

Співак пояснив, що для нього ця хвороба – це безцінний досвід, який приходить коли долаєш труднощі. Він подякував фанатам та коханій дружині за підтримку та розповів, що Сніжана, на його думку, робить просто неможливі речі.

Читайте також: Хритина Соловій показала свою красиву маму


Не пропустіть