Антоніна Матвієнко відверто розповіла, чому досі живе з мамою

Популярна українська співачка Антоніна Матвієнко часто розповідає про своє життя. Вона перебуває у шлюбі з Арсеном Мірзояном. Подружжя виховує спільну донечку Ніну. Також відомо, що наразі вони живуть в будинку з мамою Антоніни Матвієнко. У програмі “Слава+” співачка відверто зізналась, чому досі не переїхала з чоловіком в іншу оселю.

За словами Антоніни Матвієнко, вона давно мріє мешкати окремо від мами. Однак, поки що подружжя не може з’їхати з будинку. Закохані ще досі не мають власного житла. Антоніна Матвієнко повідомила, що вони з чоловіком вклали гроші у будівництво, проте, його заморозили. Будівництво розпочалось ще у 2017 році.

Подружжя щиро сподівалось, що якнайшвидше переїде у власне житло. Однак, на продовження будівництва вони чекають вже шість років. Також співачка розповіла, чому не хоче орендувати квартиру та жити там з чоловіком. Антоніна Матвієнко заявила, що для комфортного життя їй потрібна чимала сума коштів.

Жінка не хоче платити гроші за оренду. Однак, вона неабияк мріє з’їхати від мами та жити з коханим окремо. А ще не так давно зірка українського шоу-бізнесу розповіла про те, як відбила свого чоловіка у першої дружини.

Читайте також: Антоніна Матвієнко розповіла про те, як відбила свого чоловіка у першої дружини


Не пропустіть