Антоніна Матвієнко розповіла про те, як відбила свого чоловіка у першої дружини

Відома українська співачка Антоніна Матвієнко перебуває у щасливому шлюбі з Арсеном Мірзояном. Подружжя виховує донечку Ніну та насолоджується сімейним життям. Також співачка має доньку від попередніх стосунків. Її Антоніна Матвієнко народила у 16-річному віці. Чоловік співачки теж має дітей від першого шлюбу.

Не так давно Антоніна Матвієнко відверто розповіла про те, як відбила свого коханого у першої дружини. Подробицями зірка українського шоу-бізнесу поділилась у програмі “Слава+”. Співачка відверто зізналась, що закохалась в Арсена Мірзояна, коли він перебував у шлюбі. Однак, Антоніні Матвієнко зовсім за це не соромно.

Вона заявила, що ніколи не перетиналась з ексдружиною артиста. За словами співачки, спочатку її називали розлучницею. Однак, Антоніна Матвієнко знайшла в собі сміливість сказати публічно, що має стосунки з одруженим чоловіком. Також зірка додала, що перебуває у чудових відносинах з синами Арсена Мірзояна.

За словами Антоніни Матвієнко, старший син артиста навіть мешкає разом з ними. Співачці зовсім не соромно за те, що вона покохала одруженого чоловіка. На думку зірки, серцю не накажеш.

Читайте також: Молода дружина Володимира Остапчука показала їхнє перше листування


Не пропустіть