Анджеліна Джолі і Бред Пітт втратили 2 млн доларів під час розлучення

45-річна Анджеліна Джолі і 57-річний Бред Пітт витратили купу грошей на шлюборозлучний процес. Колишні партнери б’ють рекорди.

Зірки ведуть боротьбу за опіку над дітьми. Ніхто з акторів не хоче йти на поступки. Через це їх розлучення тягнеться вже п’ятий рік. Джолі і Пітт вклали мільйони для вирішення справи. Адвокат Келлі Рікерт з Лос-Анджелеса заявила, що одному тільки приватному судді актори виплачують 10 тисяч доларів за день роботи.

«Цей голлівудське розлучення триває вже більше чотирьох років. Воно один із найдовших з усіх, що мені доводилося бачити. І просто нереально дороге. Анджеліна і Бред витратили вже по мільйону доларів кожен. Вони найняли дуже досвідчених і дорогих адвокатів. Вартість роботи їх помічників за годину може варіюватися від 1000 до 1500 доларів. А на приватного суддю Джолі і Пітт витратили півтора мільйона доларів спільного бюджету», – повідомила Рікерт.

Вона зазначила, що не варто чекати закінчення справи найближчим часом. На думку експерта, зоряне розлучення може тягнутися ще шість років. Ініціатором цього може стати Джолі. Діти живуть з нею, поки справою займається суд.

«Анджеліна може витрачати мільйони доти, поки Бред буде продовжувати боротися з нею. Їхнім молодшим дітям по 12 років, так що вона може тягнути процес до їх повноліття. У мене вже були подібні випадки. Зазвичай люди просто вичерпують фінанси для подальшої боротьби. Але у знаменитостей непогані запаси», – передає слова адвоката Daily Mail.

Джолі звинуватила Пітта в домашньому насильстві над дітьми. Старший син акторів Меддокс дав свідчення проти батька в суді. Бред глибоко пригнічений тим, що відбувалося. Але він знайшов підтримку в особі першої дружини. Дженніфер Еністон робить все можливе, щоб допомогти акторові.

«Джен зателефонувала Бреду як тільки з’явилися новини про звинувачення в домашньому насильстві. Вона хотіла донести до нього, що завжди буде поруч в скрутну хвилину. Слова підбадьорення і підтримки Джен дуже потрібні йому в цей важкий час», – повідомив інсайдер Mirror.

Читайте також: Катерина Кухар зізналась, що колись боролася із зайвою вагою


Не пропустіть