Бруклін Бекхем і його наречена обмінялися незвичайними подарунками

У липні минулого року стало відомо про заручини старшого сина Вікторії і Девіда Бекхемів. Хоча дата весілля досі невідома, закохані всіляко показують, що серйозно налаштовані створити сім’ю. Днями Нікола Пельтц і Бруклін Бекхем показали незвичайні прикраси, які подарували один одному в знак вірності і любові. Виявилося, що молоді люди обмінялися зубами мудрості, з яких зробили намиста. Актриса і модель написала в своєму Instagram: «Я зробила з наших зубів мудрості намиста. Бруклін, ти мій найкращий друг!».

Бруклін Бекхем теж поділився фотографією подарунка в своїх соціальних мережах і подякував нареченій: «Кращий подарунок від кращого друга і кращої нареченої! Люблю цю божевільну».

Це не перший спосіб Брукліна і Ніколи заявити про свою любов. Раніше син знаменитого футболіста показав кільце, на якому було вигравірувано ім’я його нареченої і фраза «Любов всього мого життя». Також стало відомо, що Бруклін Бекхем набив татуювання з ім’ям бабусі Ніколи Пельтц, яка пішла з життя в січні.

Нагадаємо, Бруклін Бекхем і Нікола Пельтц офіційно підтвердили свої відносини на початку минулого року. Уже в липні пара оголосила про заручини. Закохані підписали шлюбний контракт в грудні 2020-го, але поки не розповіли, коли планують влаштувати весілля. Відомо, що Нікола встигла налагодити дружні стосунки з родиною нареченого. Багато хто припускає, що весільну сукню для дівчини пошиє її майбутня свекруха, дизайнер одягу Вікторія Бекхем.

Читайте також: Ірина Білик показала, як виглядала на початку своєї кар’єри


Не пропустіть