Андре Тан розповів, як ходив на побачення після розлучення з дружиною

Знаменитий український дизайнер Андре Тан вирішив пригадати, як ходив на побачення після розлучення з дружиною. Розрив стосунків з Аліною Харечко чоловік пережив дуже важко.

Зіркове подружжя розлучилось минулої весни. Довгий час зірка ніяк не міг впоратися зі своїми переживаннями. Андре Тана підтримувала велика кількість друзів та колег. Також чоловік пригадав, як ходив на побачення.

Влітку дизайнер познайомився з дівчиною, яка йому дуже сподобалась. Проте, за словами чоловіка, побачення з нею було невдалим. Андре Тан розповів, що дівчина почала нецензурно виражатися. Така поведінка дуже не сподобалась дизайнеру, тому він вирішив завершити побачення.

Подробицями знаменитість поділився у програмі “Неймовірна правда про зірок”. Також чоловік розсекретив, чи вільне його серце зараз.

За словами Андре Тана, він щиро вірить, що зустріне справжнє кохання. Проте, наразі дизайнер не перебуває у стосунках. Поки що він насолоджується холостяцьким життям та мріє зустріти жінку, з якою буде по-справжньому щасливий.

Читайте також: Дружина Максима Михайлюка розповіла, як їй вдалося схуднути після пологів


Не пропустіть