Анна Трінчер розповіла, скільки заплатила за маммопластику

Відома українська акторка та співачка Анна Трінчер похизувалась здійсненням своєї мрії. Дівчина давно хотіла збільшити груди, однак ніяк не могла наважитись на цю операцію.

Нещодавно виконавиця все-таки лягла під ніж пластичного хірурга, здійснивши свою найбільшу мрію. Анна Трінчер обрала одного з найкращих пластичних хірургів країни. Також співачка розсекретила, скільки коштувала операція зі збільшення грудей.

Зірка українського шоу-бізнесу вже декілька днів насолоджується своїми новими грудьми. Наразі дівчина носить спеціальний корсет. Перед операцією Анна Трінчер здала всі необхідні аналізи та пройшла обстеження.

Маммопластика обійшлася співачці у 6 тисяч доларів. Виконавиця непогано заробляє на рекламі в Instagram та концертах, тому може дозволити собі будь-яку забаганку.

Також Анна Трінчер поскаржилась, що її дуже сильно натирає корсет. Проте, дівчина старається не звертати на це увагу. Співачка неабияк щаслива, що довірилась найкращому пластичному хірургу Денису Юрченко.

Тепер зірка з нетерпінням чекає, коли її реабілітаційний період закінчиться. А ще Анна Трінчер заявила, що нові груди зробили її набагато впевненішою.

Читайте також: Відома співачка Камалія відверто зізналась, що серйозно захворіла


Не пропустіть