Дружина Максима Михайлюка розповіла, як їй вдалося схуднути після пологів

Відома українська модель Дар’я Хлистун насолоджується щасливим материнством. Після пологів їй дуже швидко вдалося схуднути. Не так давно жінка розсекретила, як саме їй вдалося позбутися зайвих кілограмів. Подробицями Дар’я Хлистун поділилась в Instagram-stories.

Кохана Максима Михайлюка запостила фото, на якому позує в обтислому костюмі чорного кольору. Дар’я Хлистун повідомила, що розпочала займатись спортом лише тоді, коли після її пологів пройшло два місяці. Модель активно відвідувала спортзал.

За словами дружини Максима Михайлюка, вона тренувалась тричі на тиждень. Зірка, навіть, відвідувала заняття з маленькою донечкою. Також Дар’я Хлистун почала правильно харчуватися. А ще вона ходила на масаж.

Наразі дружина Максима Михайлюка має струнку фігуру. Своїм результатом схуднення Дар’я Хлистун неабияк задоволена. За короткий проміжок часу їй вдалося привести тіло в порядок. Наразі жінка важить 50 кілограм.

А ще Дар’я Хлистун розсекретила, що раніше замислювалась над збільшенням грудей. Проте, модель передумала лягати під ніж хірурга. Фоловери похвалили Дар’ю Хлистун та назвали дуже красивою. За їхніми словами, жінка має чудову фігуру та зовнішність.

Читайте також: Alyona Alyona вперше розповіла, що її бабусі діагностували рак грудей


Не пропустіть