Анастасія Приходько показала, як годує тримісячного сина

Знаменита українська виконавиця Анастасія Приходько активно розвиває свою кар’єру. Жінка задіяна у зйомках одного з музичних телепроєктів. Проте, артистка зовсім не забуває про свого тримісячного сина.

Не так давно жінка показала, як годує малюка. Світлину зірка запостила в Instagram-stories. Перед камерою знаменита співачка постала в образі Малефісенти. На її голові були величезні роги. Однак, маленький син Приходько зовсім не злякався жінки в такому незвичному образі.

Артистка зовсім не соромиться публікувати такі відверті фото. Зірка українського шоу-бізнесу щиро усміхається до тримісячного Луки й спостерігає за тим, як малюк п’є молоко.

За словами Анастасії Приходько, світлину зробив її коханий чоловік. Фани відразу засипали виконавицю величезною кількістю приємних слів. Вони назвали Приходько чудовою мамою й побажали їй завжди бути такою усміхненою й щасливою.

А ще не так давно зірка українського шоу-бізнесу показала фрагмент ролика, в якому 16-річна проходить кастинг до гурту “ВІА Гра”.

Читайте також: Анастасія Приходько показала себе 16-річну та опублікувала фрагмент ролика з кастингу до гурту ВІА Гра


Не пропустіть