Даша Квіткова відверто розповіла, як пройши її пологи

Дружина Нікіти Добриніна, яка не так давно вперше стала мамою, вирішила розповісти про свої пологи. В Instagram-stories Даша Квіткова детально розповіла про найважливіший день в її житті.

За словами блогерки, 12 липня жінка пішла на масаж для вагітних. Однак, коли Квіткова поверталась додому, в неї відійшли води.

Блогерка заявила, що зовсім не хвилювалась. Вона була дуже спокійною та з нетерпінням чекала на омріяну зустріч з сином. Подружжя повернулось додому й почало збиратись в пологовий будинок. Даша Квіткова встигла прийняти душ та, навіть, зробила красиву укладку.

Опівночі жінка вже знаходилась в пологовому будинку. А пізніше в неї розпочались перейми. За словами Квіткової, спочатку їй було не боляче. Однак, через деякий час жінці стало гірше.

Нікіта Добринін перебував біля коханої. Він підтримував її та робив масаж. О четвертій ранку в Даші розпочались сильні перейми. Жінка, навіть, попросила ввести їй епідуральну анестезію.

Однак, коли жінці поклали на груди новонародженого малюка, вона відразу забула про біль. Квіткова повідомила, що гідно пройшла найважливіше випробування у своєму житті.

Читайте також: Відома співачка Руслана вирішила скористатися послугами пластичного хірурга


Не пропустіть