Анастасія Приходько показала себе 16-річну та опублікувала фрагмент ролика з кастингу до гурту “ВІА Гра”

Українська співачка Анастасія Приходько вирішила пригадати початок своєї кар’єри. Колись жінка брала участь у кастингу до гурту “ВІА Гра”. На своїй сторінці в Instagram виконавиця, навіть, запостила фрагмент ролика, який був знятий під час кастингу.

На той момент Анастасії Приходько було лише 16 років. Тоді зірка українського шоу-бізнесу мала світле й довге волосся. В ролику вона співає народну пісню.

Шанувальники заявили, що архівний ролик їх неабияк вразив. За словами фанів, в юної Анастасії Приходько дуже сильний голос. Також артистка повідомила, що останнім часом часто згадує юнацькі роки.

Зірка українського шоу-бізнесу дуже добре пам’ятає, як розпочиналась її співоча кар’єра. Кумири оцінили архівний ролик відомої співачки й засипали її великою кількістю приємних слів.

Вони повідомили, що в 16-річному віці артистка була дуже привабливою. Також не так давно Анастасія Приходько приголомшила мережу ще одним зізнанням. Вона повідомила, що обов’язково пробачить коханого, якщо він її зрадить.

Читайте також: Тіна Кароль ледь не отруїлась чадним газом на Atlas Weekend


Не пропустіть