Ана де Армас прокоментувала чутки про возз’єднання з Беном Аффлеком

За парою Ани де Армас і Бена Аффлека активно стежили користувачі по всьому світу. У січні стало відомо, що актори вирішили розлучитися, а після цього у шанувальників з’явилася надія на возз’єднання пари.

Ана виклала фотографію з підвіскою у вигляді половинки серця, і в Мережі відразу ж вирішили, що це подарунок Бена – мовляв, зірки все ще намагаються зберегти відносини. Однак нещодавно Ана вийшла на зв’язок з передплатниками в своєму Instagram і розставила всі крапки над «i».

Зірка «Того, що біжить по лезу 2049» виклала Stories, де на чорному тлі кілька разів написала: «No», «I do not think so» ( «Ні», «Я так не думаю»). Вони вважають, що таким чином Ана де Армас спростувала чутки про можливе возз’єднання з Беном Аффлеком.

Нагадаємо, зірки познайомилися на зйомках фільму «Під водою», де у них зав’язалися стосунки. Як стало відомо пресі, розставання пари на початку року могло бути пов’язане з розбіжностями щодо місця проживання пари: Ана не хотіла жити в Лос-Анжелесі, а Бен не міг виїхати, так як там живуть його діти від шлюбу з Дженніфер Гарнер.

Читайте також: Тіна Кароль показала свій талісман, який постійно носить на згадку про покійного чоловіка


Не пропустіть