Аліна Гросу розповіла, як колишній чоловік намагався повернути стосунки з нею

На жаль, українська виконавиця Аліна Гросу відмовилась від пропозиції колишнього чоловіка Олександра Комкова продовжити стосунки.

Нагадаємо, що чоловік розлучився з красунею через бажання спробувати побудувати стосунки з іншою дівчиною. Втім, навіть сьогодні співачка не може повністю оговтатись від болісного розлучення.

Під час інтерв’ю для “Ранку з Україною”, Аліна зізналася, що їй важко було бути поруч з Олександром під час стосунків, оскільки чоловік поступово сідав їй на шию через відсутність роботи. Також знаменитість розповіла про те, як колишній обранець намагався повернути її після розлучення.

За словами Аліни, через три місяці Комков прийшов до неї з пропозицією розпочати усе заново, втім співачка була вже непохитною у своєму рішенні.

Як зазначила Аліна, коли вони з коханим одружувались, їхні батьки вирішили поділити обов’язки порівно: одні зайнялися організацією весілля, а інші придбали подружжю квартиру. Найцікавіше те, що після розлучення, Олександр залишив квартиру собі. Зрештою, Гросу вдячна колишньому за те, що він в неї нічого більше не вимагав.

Читайте також: Аліна Гросу назвала справжні причини розлучення з чоловіком та розповіла про роман з відомим актором


Не пропустіть