Аліна Гросу назвала справжні причини розлучення з чоловіком та розповіла про роман з відомим актором

Нещодавно стало відомо, що стосунки відомої української співачки Аліни Гросу та російського бізнесмена Олександра Комкова дали тріщину. Відтак, пара не живе разом вже більше як пів року. Зірка пояснила, що рішення розлучитися прийняв її чоловік, а основною причиною стала поява іншої жінки в його житті.

Протягом усього цього часу, поряд з зіркою був її друг Роман Полянський, який постійно пітримував жінку та допомагав пережити цей важкий період в її житті. Не дивно, що пару часто бачили разом, та почали приписувати їм роман.

Гросу вирішила розставити всі крапки над і, та розповіла усю правду про стосунки з колегою у інтерв’ю Наталії Влащенко на YouTube-каналі Vласть vs Vлащенко.

Попри усі звинувачення в тому, що причиною розлучення з чоловіком стала саме кар’єра співачки та її щільний графік, Аліна вважає, що вона достатньо часу приділяла своїй сім’ї та багато працювала над стосунками. Зірка пояснила, що між ними поступово почала згасати пристрасть, а Олександр все більше часу проводив не з нею, а зі своїми друзями.

Крім цього, у пари були кардинальні розбіжності в інтересах. Співачка продовжувала втілювати свої плани в життя, займатися своєю реалізацією, в той час як її чоловік тільки планував своє майбутнє. Попри те, що у Олександра був власний бізнес, сімейний бюджет в більшості наповнювався за рахунок співачки.

Стосунки з Романом Полянським Гросу назвала дуже чесною дружбою. Вона пояснила, що не може зараз повноцінно будувати нові стосунки, адже щойно втратила коханого чоловіка. Тому, про нові відносини говорити ще занадто рано. Тим більше, зірка планує підходити до цього питання більш виважено та обдумано.

Читайте також: Аліна Гросу висловилась стосовно розлучення


Не пропустіть