Актор Ярослав Шахторін розповів, як ледь не пристрелив сусіда, якого сплутав з російським окупантом

Відомий український актор Ярослав Шахторін вирішив пригадати початок повномасштабного вторгнення. Він розповів, як ледь не пристрелив сусіда, якого сплутав з російським окупантом. За словами Ярослава Шахторіна, в перший день війни актор поїхав до свого батька, який жив в Гостомелі. Також він зізнався, що в батька є зареєстрована зброя. Вони вирішили чергувати по черзі. Однак, під час одного такого чергування актор почув голосні крики.

“На своє перше чергування я пішов після чотирьох годин сну. Сиджу, завиває сильний вітер, і раптом чую, як хтось ходить нашою верандою. Наче хтось з росіян переліз паркан і йде до будинку. Я вистрибую на центр двору, пересмикую запобіжник і думаю: все, зараз буду стріляти. На цих емоціях ледь не пульнув у сусіда. Бідолага вийшов покурити і наштовхнувся на мене”, – розповів зірка українського шоу-бізнесу.

А ще Ярослав Шахторін пригадав, як до їхнього будинку зайшов російський окупант. Найбільше актор хвилювався за дружину. На щастя, через деякий час ворог покинув оселю, нікого не скривдивши. За словами Ярослава Шахторіна, тоді їм неабияк пощастило. Також актор зізнався, що ніколи не забуде той жахливий день, коли розпочалась війна.

Читайте також: Олена-Христина Лебідь зізналась, чи вийшла заміж за свого коханого

Не пропустіть