Алан Бадоєв вперше розповів, де перебуває його 19-річна донька

Відомий український режисер Алан Бадоєв має єдину доньку, яку звати Лоліта. Нещодавно дівчині виповнилось 19 років. Чоловік не дуже часто розповідає про доньку. Проте, нещодавно Алан Бадоєв зізнався, де наразі перебуває Лоліта. Також режисер розповів, чим вона займається. Деякими подробицями Алан Бадоєв поділився у проєкті “Люкс ФМ”.

За словами чоловіка, наразі його 19-річна донька перебуває в Італії. Ба більше, він додав, що Лоліта живе там шість років. “В Італії, звісно, проживає. Вже шість років. Там вона і навчається. А ким вона буде, – подивимось. Я не поспішаю ніколи”, – прокоментував режисер.

Також відомо, що в Італії перебуває його син Борис. Хлопець пішов стопами зіркового батька та навіть представив власний фільм. Ексдружина Алана Бадоєва теж живе в Італії. Туди Жанна переїхала ще в 2013 році. Вона втретє вийшла заміж та відправилась з сім’єю за кордон.

Алан Бадоєв повідомив, що дуже сумує за своїми дітьми. Він не часто бачить сина та доньку. Також чоловік неабияк ними пишається. Режисер з нетерпінням чекає на зустріч з Борисом та Лолітою. З ексдружиною він не підтримує зв’язок. Також чоловік не ділиться подробицями свого особистого життя.

Читайте також: Юрій Горбунов відверто розповів про кризу у стосунках з Катериною Осадчою

Не пропустіть