Олена-Христина Лебідь зізналась, чи вийшла заміж за свого коханого

Популярна українська ведуча Олена-Христина Лебідь вже давно перебуває у стосунках з віцепрезидентом Товариства Червоного Хреста України Павлом Розенком. В соцмережі Instagram вона часто ділиться романтичними фото. Також Олена-Христина Лебідь показує, як проводить час з коханим.

Минулого року в мережі ходили чутки, нібито пара одружилась. Нещодавно ведуча зізналась, чи дійсно вийшла заміж за Павла Розенка. Подробицями вона поділилась у програмі “Ранок у великому місті”. Олена-Христина Лебідь відверто розповіла, що поки що пара не узаконила свої стосунки.

“Насправді весілля було, але не моє, а моїх друзів. Ми були просто гарно вбрані. Не моє було весілля, але знаю, що народ подумав, що це моє”, – заявила жінка. А ще ведуча додала, що зовсім скоро стане нареченою, адже на весіллі спіймала букетик. Тоді коханий Олени-Христини Лебідь зауважив, що це дуже хороший знак.

Жінка з нетерпінням чекає на освідчення Павла Розенка. Ведуча перебуває з ним у стосунках декілька років. Олена-Христина Лебідь дуже щаслива, що зустріла справжнє кохання. Вона мріє побудувати міцну сім’ю з коханим. Ведуча впевнена, що їй неабияк пощастить з чоловіком.

Читайте також: Анна Трінчер вперше розповіла про побачення, на яке сходила після розлучення

Не пропустіть