Леся Нікітюк зізналась, чи планує робити пластичну операцію та розповіла, чи перебуває у стосунках

Відома українська телеведуча та блогерка Леся Нікітюк не дуже часто ділиться подробицями особистого життя. Зірка жартує на цю тему та розповідає про плани на майбутнє. Нещодавно Леся Нікітюк відверто зізналась, чи перебуває у стосунках. Своєю відповіддю жінка неабияк заінтригувала мережу.

“Конкретно зараз я у вільних стосунках”, – заявила телеведуча. Саме так зірка натякнула, що в з партнером у них не моногамні взаємини. А ще Леся Нікітюк прокоментувала, як ставиться до пластичних операцій. Також блогерка зізналась, чи хотіла б щось змінити у своїй зовнішності.

“Я не проти пластики. Ви можете робити собі все, що захочете, головне – без перебору і щоб хороший хірург. Я хотіла собі коротші ноги, але потім зрозуміла, що з ногами все гаразд, хотіла груди, але чоловік сказав, що мої – кращі. Потім хотіла переробити ніс, але він теж всіх влаштовував. Просто ходжу до косметолога і на спорт”, – жартівливо прокоментувала Леся Нікітюк.

Фоловери оцінили гумор телеведучої, засипавши її компліментами. А ще підписники побажали жінці щастя в особистому житті. На їхню думку, наразі серце Лесі Нікітюк вільне. Також фоловери додали, що зірка українського шоу-бізнесу заслуговує бути по-справжньому щасливою.

Читайте також: Оля Цибульська вразила кардинальною зміною іміджу

Не пропустіть