7 способів більше рухатися, якщо у вас сидяча робота

Знайома ситуація для багатьох людей: восьмигодинна робота в офісі або вдома, довге сидіння, втома. Ось декілька порад, які допоможуть вам підвищити рухову активність.

Якщо потрібно сходити в магазин, вибирайте той, що подалі від вашого будинку. Добирайтеся не за допомогою транспорту, а пішки.

Якщо зателефонував хтось із друзів або знайомих, встаньте і почніть ходити під час бесіди. Так ви забезпечите хороший приплив крові і кисню до тканин.

Не варто обідати на роботі – краще прогуляйтеся в спеціально відведені для цього місця. Так зможете не тільки відволіктися, але і розім’ятися.

Змініть маршрут, яким прямуєте на роботу або додому. Нехай він буде довше звичайного. Навіть зайві 300 метрів покращать ваш стан.

Якщо у вас є така шкідлива звичка, як куріння, краще від неї відмовитися. Але якщо не виходить, намагайтеся виходити на вулицю і курити там: так зможете збільшити рухову активність і не вдихати дим сигарет від людей, присутніх поруч.

Нестача часу змусила користуватися доставкою продуктів додому? Постарайтеся відмовитися від таких послуг. Змушуйте себе ходити в магазин самостійно, інакше у вас не залишиться причин рухатися по вулиці.

Нові технології дозволяють вирішувати всі питання дистанційно. Однак намагайтеся призначати особисті зустрічі: розмова віч-на-віч дозволить ясніше бачити ситуацію і заодно боротися з гіподинамією.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть